R33 napisał(a):

Za Valckx'a tak było. Piłkarze którzy wtedy przychodzili byli solidnymi graczami na papierze (a Kew Jaliensem to się wszyscy w Polsce jarali, że megahit transferowy na tamte czasy). Jedynie Lamey i Nunez budzili wtedy wątpliwości jak dobrze pamiętam. Zresztą można sobie przewinąć temat do 2011 r. i samemu sprawdzić. 
Mnie też martwi ilość obcokrajowców w zespole (myślałem, że te czasy już za nami) ale sami widzicie jak to jest z Polakami, za tego samego gracza trzeba zapłacić więcej. Zamknięte koło.
|
Tak i zdobyli mistrzostwo, byli 5 minut od LM i wyszli z grupy LE, także ja życzył bym sobie powtórki

. Zwłaszcza że problemami finansowymi to się raczej nie skończy bo kontrakty obecnych obcokrajowców pewnie ze 3 razy niższe...