najm napisał(a):

|
Kolego ashkeczup, bo tak czytam te Twoje posty i widzę, na jakiego eksperta się kreujesz. Proszę wyjaśnij mi jak w taktyce 4-4-2 chciałbyś ustawić Stilicia? Dodam przy tym, że sam napisałeś, że ŚP ze Stilicia żaden.
|
A przeczytasz jeszcze raz ze zrozumieniem mojego posta czy jednak muszę tłumaczyć?