Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6197
Stary 02.02.2017, 20:30
Kolego ashkeczup, bo tak czytam te Twoje posty i widzę, na jakiego eksperta się kreujesz. Proszę wyjaśnij mi jak w taktyce 4-4-2 chciałbyś ustawić Stilicia? Dodam przy tym, że sam napisałeś, że ŚP ze Stilicia żaden.
Odpowiedz cytując