dawiss napisał(a):

I wbrew malo powszechnemu .......eniu Merkurego, po akcjach skrzydlami padla bramka z Paksi czy bramki ze Steaua, tych z Zilina nie pamietam .
|
Też były po akcjach skrzydłami

Przynajmniej dwie pamiętam.
Z tym że teraz skrzydłowi często schodzą bardziej do środka, do rozegrania.