Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76619
Stary 01.02.2017, 14:47
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Mójta chce rozwiązać kontrakt, a nie klub i jeszcze domaga się kasy za to, to juz jest szczyt hipokryzji.
Patrzy na poprzednikow, ktorzy sie sadzili, wycwanil sie to chce kokosy dostac a wie, ze klub nie moze sobie pozwolic na sadzenie bo wtedy mogliby zaplacic o wiele wiecej
Odpowiedz cytując