St Yabol napisał(a):

|
Jeżeli Mójta chce rozwiązać kontrakt, a nie klub i jeszcze domaga się kasy za to, to juz jest szczyt hipokryzji.
|
Patrzy na poprzednikow, ktorzy sie sadzili, wycwanil sie to chce kokosy dostac a wie, ze klub nie moze sobie pozwolic na sadzenie bo wtedy mogliby zaplacic o wiele wiecej