szprotson napisał(a):

otwierać szampany, Mójta chce rozwiazac kontrakt
|
niektórzy narzekali, że klub przejęli kibole, a teraz Mójta ma rozwiązać kontrakt, bo ekipa sportowa Wisły powiedziała, że zarząd o to ładnie prosi i nie chce stawiać sprawy na ostrzu maczety, tfu noża ;-P