Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76572
Stary 31.01.2017, 18:44
kubad99 napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie czytałem różne tweety o E. Valencii, że ponoć był dogadany z tym kolumbijskim klubem, ale jednak stwierdził, że nie zostaje w kraju. To w sumie Wisła może być jedną z niewielu opcji, żeby odejść do Europy. W większości poważnych lig okienko się zamyka dzisiaj. A według tamtejszych dziennikarzy, piłkarze mają zakaz prowadzenia rozmów transferowych w czasie turnieju. Z ciekawości obejrzałem ostatni mecz Kolumbii U20 i widać za ma duży potencjał, trochę braki w defensywie, ale był jednym z lepszych na boisku.
To prawda, jest coś w tym. Tutaj rozpiska: http://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster

Ale na przykład taka Rosja wciąż będzie otwarta, a tam duża kasa.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując