wiertar napisał(a):

Uwierz, wiem co mówię, nie mam tej informacji z Twittera, czy od byle kogo.
wolfy napisał(a):

|
Widziałem go tylko w jednym meczu (nie oglądałem ostatniego z Żiliną) więc trudno mi powiedzieć czy to taki ogór, czy po prostu przerwa w grze źle na niego wpłynęła.
|
W pierwszym spotkaniu był tragiczny, miał udział przy dwóch straconych bramkach. W drugim spotkaniu słabo wszedł w mecz, ale potem z minuty na minute było już lepiej. Zagrał poprawnie. Co nie zmienia faktu, że jest to gracz mocno przeciętny i jeśli nie będzie możliwości wzięcia nikogo innego, to lepszy on niż nic. Uzupełnienie, na pewno niewzmocnienie.