Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76567
Stary 31.01.2017, 14:40
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Yhy.... Jasne
Uwierz, wiem co mówię, nie mam tej informacji z Twittera, czy od byle kogo.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widziałem go tylko w jednym meczu (nie oglądałem ostatniego z Żiliną) więc trudno mi powiedzieć czy to taki ogór, czy po prostu przerwa w grze źle na niego wpłynęła.
W pierwszym spotkaniu był tragiczny, miał udział przy dwóch straconych bramkach. W drugim spotkaniu słabo wszedł w mecz, ale potem z minuty na minute było już lepiej. Zagrał poprawnie. Co nie zmienia faktu, że jest to gracz mocno przeciętny i jeśli nie będzie możliwości wzięcia nikogo innego, to lepszy on niż nic. Uzupełnienie, na pewno niewzmocnienie.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując