Pero napisał(a):

^^
Oprócz Kapki po przejęciu przez TS ze stanowisk dajmy na to administracyjnych z klubu nikt nie odszedł. Czyli za TFK byli najemnikami a teraz są oddanymi pracownikami?
|
A, zapomniałem, że TF była właścicielem Wisły przez ostatnie pół roku przed przejęciem przez TS...
Współracuj z piszącym. Naprawdę trzeba wszystko tłumaczyć i rozrysowywać na piasku?
I najwazniejsze - karnet masz?