Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1320
Stary 30.01.2017, 12:49
Pero napisał(a):Wyświetl post
^^
Oprócz Kapki po przejęciu przez TS ze stanowisk dajmy na to administracyjnych z klubu nikt nie odszedł. Czyli za TFK byli najemnikami a teraz są oddanymi pracownikami?
A, zapomniałem, że TF była właścicielem Wisły przez ostatnie pół roku przed przejęciem przez TS...

Współracuj z piszącym. Naprawdę trzeba wszystko tłumaczyć i rozrysowywać na piasku?

I najwazniejsze - karnet masz?
Odpowiedz cytując