Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 30.01.2017, 11:47
^^
Oprócz Kapki po przejęciu przez TS ze stanowisk dajmy na to administracyjnych z klubu nikt nie odszedł. Czyli za TFK byli najemnikami a teraz są oddanymi pracownikami?
Odpowiedz cytując