Merkury napisał(a):

|
Czyli wychodzi na to że na jego talencie nie poznali się w klubach, w których ostatnio grał/grywał. Rozumiem że w tej materii jesteście ekspertami...
|
Ale masz świadomość że to najgłupsze porównanie świata?
Rozumiem że chciałbyś Neymara, bo na nim się poznali że jest dobry.
