Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6121
Stary 29.01.2017, 10:48
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Ty za to lubisz Rafała i zapewne dlatego Twoja wypowiedź jest lepsza od mojej. fuck logic Boguski jest słaby, bo ma problem z głową. Po Brożku również jebałem, przez wiele lat zresztą ale teraz jak wrócił po kontuzji wreszcie gra mniej więcej tak jak powinien tylko nie ma bardzo siły na cały mecz. Koń Rafał ma, tylko co z tego? Dalej nie wierzę, że się odblokował, bo jego problem leży w głowie, nie w umiejętnościach. Nawet 10 strzelonych hattricków tego nie zmieni, jeżeli Rafał nie przestanie się bać walki o piłkę, starć w powietrzu i męskiej gry.


P.S. Powiedz mi grałeś kiedyś na obronie? nieważne na jakim poziomie tylko czy na tej pozycji?
Piszesz jakąś nową teorię piłki nożnej? To przypierdalanie się do Boguskiego już jest nudne.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując