Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76437
Stary 28.01.2017, 20:07
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie ma tematu jego przejścia do Atletico. Miał przejść, ale nic nie został podpisane.
Bo oficjalnie podpis ma niby złozyc po powrocie. Troche to zagmatwane wiec czekamy co sie wydarzy dalej.
Odpowiedz cytując