wyar
nesta napisał(a):

|
Proponuję się nie napalać na razie, bo po udanych mistrzostwach będzie się kręcić obok niego zaraz x agentów i obiecywać złote góry.
|
nesta pisał, że jeśli zaliczy udane mistrzostwa to będzie na niego większe branie i trudno mu tu racji odmówić.