ashkeczup napisał(a):

up
Zacytuj kto piszę, że jakieś mocne kluby europejskie go chciały. Ja w tym czasie poszukam krytyki.
TRNKRN
Nie mam pojęcia jakim cudem się utrzymał. Tak samo jakim cudem The Niezatapialny był przez tyle lat pracował w Wisełce?
Był Quioto, ale był też Guerrier, który o taktyce nie wiedział kompletnie nic, ale został jednym z najskuteczniejszych obcokrajowców ekstraklasy.
Proszzzz
|
nesta napisał(a):

Nasza szansa leży w przekonaniu go, że pójście odrazu do klubu w silnej lidze to ogromny przeskok i ryzyko, że przepadnie jest po takim ruchu ogromne. w PL nauczy się europejskiej piłki, przygotuje taktycznie itp.
Golym okiem widac jakie chlopak ma papiery na granie. .
|
Dalej mi sie nie chce szukac.