Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76395
Stary 27.01.2017, 20:18
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
up
Zacytuj kto piszę, że jakieś mocne kluby europejskie go chciały. Ja w tym czasie poszukam krytyki.

TRNKRN
Nie mam pojęcia jakim cudem się utrzymał. Tak samo jakim cudem The Niezatapialny był przez tyle lat pracował w Wisełce?

Był Quioto, ale był też Guerrier, który o taktyce nie wiedział kompletnie nic, ale został jednym z najskuteczniejszych obcokrajowców ekstraklasy.



Proszzzz
nesta napisał(a):Wyświetl post

Nasza szansa leży w przekonaniu go, że pójście odrazu do klubu w silnej lidze to ogromny przeskok i ryzyko, że przepadnie jest po takim ruchu ogromne. w PL nauczy się europejskiej piłki, przygotuje taktycznie itp.
Golym okiem widac jakie chlopak ma papiery na granie. .
Dalej mi sie nie chce szukac.
You'll never know...
Odpowiedz cytując