Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76330
Stary 27.01.2017, 11:38
pokus napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z tymi naszymi finansami k... przecież Jović został sprzedany i guzmic kasa za transfery plus zeszli ze swoich kontraktów ,no chyba że tak ma wyglądać ratowanie klubu sprzedanie co chca od nas kupić i uzupełnic grajkami z 1 ligi .Oczywiście że są tam piłkarze powiedzmy talenty które trzeba wyciagać i myslałem że to jest tak przynajmniej pisano ten Czerwinski a ten Bartkowski to na sile jest brany.Bedzie do kolekcji kontraktów Cywki itp. Mam nadzieje że sie mylę i gość bedzie dobrym grajkiem a zarząd będzie chodzil z podniesiona glową ze mieli racje.A i mam nadzieje że zaczną coś grac bo narazie w sparingach totalna brydza.
Od dziś kibicujesz Wiśle ze nie wiesz jak z naszymi finansami? Każdemu należy dać szanse. Bartkowski ma wiecej meczy w ekstraklasie niz Pietrzak i Cywka
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując