pokus napisał(a):

|
Co wy macie z tymi naszymi finansami k... przecież Jović został sprzedany i guzmic kasa za transfery plus zeszli ze swoich kontraktów ,no chyba że tak ma wyglądać ratowanie klubu sprzedanie co chca od nas kupić i uzupełnic grajkami z 1 ligi .Oczywiście że są tam piłkarze powiedzmy talenty które trzeba wyciagać i myslałem że to jest tak przynajmniej pisano ten Czerwinski a ten Bartkowski to na sile jest brany.Bedzie do kolekcji kontraktów Cywki itp. Mam nadzieje że sie mylę i gość bedzie dobrym grajkiem a zarząd będzie chodzil z podniesiona glową ze mieli racje.A i mam nadzieje że zaczną coś grac bo narazie w sparingach totalna brydza.
|
Od dziś kibicujesz Wiśle ze nie wiesz jak z naszymi finansami? Każdemu należy dać szanse. Bartkowski ma wiecej meczy w ekstraklasie niz Pietrzak i Cywka
