|
Senior Member
Offline
|
|
nesta napisał(a): 
Ogórek z Bytowa na szczęście nie znalazł się na liście do Turcji 
Choć na końcu jest zdanie, że mogą dojść jeszcze dwa nazwiska... Mam nadzieję, że nie czekają np. na niego, aby Bytovia dała mu zgodę na dalsze testy.
|
Pozdrawiam... https://twitter.com/MateuszMiga/stat...22941786849280
|
|