Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76113
Stary 18.01.2017, 22:13
Ściągnięcie solidnego ligowca kopiącego w Polsce nie jest dobrym ruchem marketingowym. U nas był to dobry ruch marketingowy Też był reprezentantem.. Przyszedł bez wielkich emocji i podniet. Poza tym nie wiem za jaką sumę odstępnego odszedł. Nie ma co wałkować tematu, zrozumcie, że u nas ostatni czasy poza Donaldem, Stilicem i Wolskim (który nie odnalazł się w Lechii) to banda przeciętniaków lub zasłużonych graczy z piękną przeszłością.

Już dawno skończyła się era: Czerwca, Frankowskiego, Żurawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Uche, Meliksona, Marcelo czy młodych Brożków.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.01.2017 o godz. 22:15.

Odpowiedz cytując