Revolver napisał(a):

Słuchaj, bo już mnie to wku*wia. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale logika podpowiada, że ciężar dowodu leży po stronie osoby, która stawia jakąś tezę. Jednym słowem - jeżeli nie posiadasz niczego wiarygodnego do podparcia swoich wywodów, to po prostu licz się z tym, że możesz zabrzmieć jak pajac.
Szukasz tu atencji i poklasku, czy co?
|
Zara przypominam sobie z liceum indukcje matematyczną i dowód jest robiony. A tak na poważnie to co? Mam mu wysłać pismo do podpisania o treści jego wypowiedzi kończący się słynnym tekstem Jerzego Urbana "Tak było. Nie zmyślam"? Co was tak boli? Klub grający w LE dzięki skończeniu na 4 miejscu czy ten, który skończył na 9 a ostatnim razem w LE grał 5 lat temu?
Btw. gdzie tam teza?