Martinus napisał(a):

Nie wiem dlaczego każda najmniejsza nawet nie krytyka a wątpliwość w ocenie działań zarządu od razu powoduje jakąś histeryczną reakcję z Twojej strony i sugestie żeby zmienić klub do kibicowania.
Zgadzam się z tym, że póki co działamy rozsądnie. Ale od tego do hura optymizmu jest daleko. Okienko trwa i jego ocena może pójść jeszcze w dwie strony. Tylko tyle.
|
Tu nie ma żadnej histerii, po prostu niektórzy mają jakieś abstrakcyjne oczekiwania. Tylko tyle.