Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76099
Stary 18.01.2017, 16:00
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego każda najmniejsza nawet nie krytyka a wątpliwość w ocenie działań zarządu od razu powoduje jakąś histeryczną reakcję z Twojej strony i sugestie żeby zmienić klub do kibicowania.
Zgadzam się z tym, że póki co działamy rozsądnie. Ale od tego do hura optymizmu jest daleko. Okienko trwa i jego ocena może pójść jeszcze w dwie strony. Tylko tyle.
Tu nie ma żadnej histerii, po prostu niektórzy mają jakieś abstrakcyjne oczekiwania. Tylko tyle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując