Pero napisał(a):

Wiem, że wielu z Was wmawia sobie że już jest różowo ale nie jest. Przykładem choćby to że dla takiego Słomki propozycja Wisły wcale nie była jakoś specjalnie atrakcyjna.
Oczywiście taki Semir czy Ivan moga wypalić i być filarami zespołu ale też może być różnie....
|
Po pierwsze - nigdy nie ma gwarancji sukcesu transferu. Wystarczy wiedzieć cokolwiek o futbolu żeby znać nazwiska piłkarzy którzy kosztowali dziesiątki milionów euro, byli sprowadzani przez kluby których nikt normalny nie oskarży o brak profesjonalizmu i okazywali się niewypałami.
Po drugie - w swoim opisie chamsko manipulujesz, wyszukując problemów zawodników pomijając ich mocne strony. Dla lepszego efektu? To nie onet.
Po trzecie - jakie Twoim zdaniem pieniądze powinien dostawać chłopak przychodzący z piłkarskiego grajdołka który nic dotąd nie pokazał?! Słomka jest ściągany jako zawodnik z którego da się zrobić materiał przynajmniej ekstraklasowy. Ma dostać od czapy "duże" pieniądze? A potem będzie zdziwienie, że hazard, alko i kluby nocne...
emjot napisał(a):

propozycja nieatrakcyjna a kolo podpisuje kontrakt
znaczy zmusili go
widzę tu braki logiczne w tym wywodzie
|
Bo wywód jest w sumie w całości na siłę pisany.