Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76079
Stary 18.01.2017, 12:57
Trochę zimnej głowy. Jakie okienko? popatrzcie na bilans
odchodzą:
-Rysiek - podstawowy zawodnik, reprezentant kraju
-Boba - podstawowy zawodnik, reprezentant kraju
-Drzazga - wypożyczenie

przychodzą:
-Semir - bez meczu od kilku miesięcy
-Ivan - tak naprawdę wielka niewiadoma, ostatnio bez stabilizacji na dodatek nie zna angielskiego (Przykład z Arsenalu gdzie Kościelny kiedyś stwierdził że nie lubi grać z Gabrielem bo nie może się z nim skomunikować. Gabriel od 2 lata w Anglii i ni w ząb angielskiego)
-Słomka - raczej melodia przyszłości
-być może Arsenic - jak dla mnie wypełnienie defensywy gdyby Sadlok odszedł

Przedłużone kontakty:
-brak

Pozyskani sponsorzy:

-brak

Pozyskani trenerzy
-Kiko - jeden z 360 trenerów z ligi z której spaść można już tylko do ligi osiedlowej...

To oznacza, że w całym okienku bazujemy na kasie za Ryśka i Bobana.

Wiem, że wielu z Was wmawia sobie że już jest różowo ale nie jest. Przykładem choćby to że dla takiego Słomki propozycja Wisły wcale nie była jakoś specjalnie atrakcyjna.
Oczywiście taki Semir czy Ivan moga wypalić i być filarami zespołu ale też może być różnie....
Odpowiedz cytując