|
Trochę zimnej głowy. Jakie okienko? popatrzcie na bilans
odchodzą:
-Rysiek - podstawowy zawodnik, reprezentant kraju
-Boba - podstawowy zawodnik, reprezentant kraju
-Drzazga - wypożyczenie
przychodzą:
-Semir - bez meczu od kilku miesięcy
-Ivan - tak naprawdę wielka niewiadoma, ostatnio bez stabilizacji na dodatek nie zna angielskiego (Przykład z Arsenalu gdzie Kościelny kiedyś stwierdził że nie lubi grać z Gabrielem bo nie może się z nim skomunikować. Gabriel od 2 lata w Anglii i ni w ząb angielskiego)
-Słomka - raczej melodia przyszłości
-być może Arsenic - jak dla mnie wypełnienie defensywy gdyby Sadlok odszedł
Przedłużone kontakty:
-brak
Pozyskani sponsorzy:
-brak
Pozyskani trenerzy
-Kiko - jeden z 360 trenerów z ligi z której spaść można już tylko do ligi osiedlowej...
To oznacza, że w całym okienku bazujemy na kasie za Ryśka i Bobana.
Wiem, że wielu z Was wmawia sobie że już jest różowo ale nie jest. Przykładem choćby to że dla takiego Słomki propozycja Wisły wcale nie była jakoś specjalnie atrakcyjna.
Oczywiście taki Semir czy Ivan moga wypalić i być filarami zespołu ale też może być różnie....
|