|
Jednak dla mnie PiS niszczy wolność gospodarczą, co jest najgorsze. Podatek bankowy i handlowy na początek, później niższa kwota wolna od podatku (zamiast obiecywanej wyższej). Teraz nowa ustawa hazardowa monopol na automaty barowe i blokowanie stron zagranicznych bukmacherów. Wszystko po to, żeby było za co sponsorować 500+. Jestem w stanie zrozumieć pozytywne aspekty tego programu, no ale bez przesady. Powinny być progi dochodowe, lub jakaś inna forma cenzusu majątkowego.
|