speedfashion napisał(a):

|
Nie dajcie się zwariować. Nie będzie tu Uchce, choćby dlatego, że jego sprowadzenie byłoby nie do końca zgodne z tym, co mówiła pani prezes.
|
Jesli to bylo do mnie to chce wyjasnic, ze ja sie nie odnosilem do samej kwestii zakontraktowania Uche a jedynie to watpliwosci podnoszonych tu przez niektorych kolegow, ze facet jest za stary.
Napewno jest za stary aby go dalej sprzedac ale nie jest za stary na tu i teraz.