Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75966
Stary 16.01.2017, 16:50
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Od początku czułem, że ta informacja o testach medycznych Czerwińskiego u nas może przyprawić nas o kłopoty.
Ba, uważam że to mogło być celowe zagranie GKS-u, aby ugrać coś ekstra dla siebie. Może chcieli doprowadzić do sytuacji w której Wisła, Jagiellonia i Legia (bo podobno Magiera też rozważał tego piłkarza u siebie) zaczną się o niego bić, dzięki czemu więcej będzie można na nim zarobić.

W tej sytuacji najbardziej wg mnie ucierpi zawodnik. Nie Wisła, bo na świecie jest jeszcze kilku takich Czerwińskich, a zawodnik być może zamknął sobie furtkę do rozwoju, kto wie może przespał najlepszy moment na skok wyżej?

Nigdy nie ufaj ludziom, ktorym widac dziasla kiedy sie usmiechaja.
Odpowiedz cytując