ABGwislakABG napisał(a):

Ty sądzisz, że się rozwinie Alan, ja nie, gdyż wiek już zbyt zaawansowany i poza polskim obywatelstwo i postura fizyczna nie widzę jego atutów. Bardzo chętnie poznam, będę lepiej spał.
.
|
nie chce mi sie sprawdać dokladnie ale Glowa do nas przychodzil (wtedy jeszcze z Lecha) mniej wiecej w tym samym wieku jaki Alan ma dzisiaj....błedów tez robil co niemiara.ŚO to pozycja podobna do bramkarza.liczy sie na niej doświadczenie które zdobywa sie w miarę rozgrywania meczów.i o ile napastnik w wieku +30 lat mozna powiedzieć,że jest u końca kariery to obronca na ogół ma przed sobą parę lat grania.Alanowi krzywdę zrobilo postawienei go na pozycji def pom.niepotrzebnie stracil czas zamiast ogrywać sie na pozycji dla siebei optymalnej i na której grał "od zawsze".nie twierdzę,ze Uryga będzie najlepszym obrońca na świecie i Barcelona z Realem beda sie licytować kto da wiecej byle mieć go u siebie ale jest na razie za wczesnei by go przekreślać.ja uważam,ze będzie z neigo solidny ligowiec.