Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75920
Stary 15.01.2017, 22:52
Ależ ja się przyznaje do błędu o tej ilości obrońców. Błędy podawalem od momentu rozpoczęcia sytuacji bądź powtórki, gdzie ten błąd widać.

Głowacki, Brożek też mógł karnego strzelić i mielibyśmy 1 ósemkę. Byle jakość, a co najbardziej boli brak woli walki.

Ty sądzisz, że się rozwinie Alan, ja nie, gdyż wiek już zbyt zaawansowany i poza polskim obywatelstwo i postura fizyczna nie widzę jego atutów. Bardzo chętnie poznam, będę lepiej spał.

Na kontrargumenty negujace moje argumenty i zawarte w nim jego braki w wyszkoleniu też się nie doczekałem poza "kpinami" i wytknieciem mojego błędu, że to nie krycie na raz, tylko próba dbioru piłki jednym atakiem, co i tak potwierdza jeden z moich argumentów.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując