|
Ależ ja się przyznaje do błędu o tej ilości obrońców. Błędy podawalem od momentu rozpoczęcia sytuacji bądź powtórki, gdzie ten błąd widać.
Głowacki, Brożek też mógł karnego strzelić i mielibyśmy 1 ósemkę. Byle jakość, a co najbardziej boli brak woli walki.
Ty sądzisz, że się rozwinie Alan, ja nie, gdyż wiek już zbyt zaawansowany i poza polskim obywatelstwo i postura fizyczna nie widzę jego atutów. Bardzo chętnie poznam, będę lepiej spał.
Na kontrargumenty negujace moje argumenty i zawarte w nim jego braki w wyszkoleniu też się nie doczekałem poza "kpinami" i wytknieciem mojego błędu, że to nie krycie na raz, tylko próba dbioru piłki jednym atakiem, co i tak potwierdza jeden z moich argumentów.
|