Urydze można zarzucić, że gra za daleko rywala, ale nie że idzie na raz... Podania do tyłu jak grał ŚPD i widzę, że
krótka pamięć bo miałeś nadzieję, że sobie już wyjaśniliśmy o jakiej pozycji rozmawiamy. Nie wiem czy po błędzie Urygi straciliśmy ostatnio gola po stałym fragmencie czego nie mogę powiedzieć o Sadloku czy Joviciu
ABGwislakABG napisał(a):

Jednokrotna próba odbioru piłki zawodnikowi atakującemu spowodowana błędnym ustawieniem się obrońcy.
Ktoś kiedykolwiek grał w piłkę?
|
Nie no pijany lub niespełna rozumu. Krycie czyli "bieganie" i próba uniemożliwienia dojścia do piłki jakiemuś zawodnikowi ma być na raz?