Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75897
Stary 15.01.2017, 21:13
Urydze można zarzucić, że gra za daleko rywala, ale nie że idzie na raz... Podania do tyłu jak grał ŚPD i widzę, że krótka pamięć bo miałeś nadzieję, że sobie już wyjaśniliśmy o jakiej pozycji rozmawiamy. Nie wiem czy po błędzie Urygi straciliśmy ostatnio gola po stałym fragmencie czego nie mogę powiedzieć o Sadloku czy Joviciu

ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Jednokrotna próba odbioru piłki zawodnikowi atakującemu spowodowana błędnym ustawieniem się obrońcy.

Ktoś kiedykolwiek grał w piłkę?
Nie no pijany lub niespełna rozumu. Krycie czyli "bieganie" i próba uniemożliwienia dojścia do piłki jakiemuś zawodnikowi ma być na raz?
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 15.01.2017 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując