Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19607
Stary 11.01.2017, 15:23
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
skoro trener mówił, że chce mieć po 2 zawodników na jedną pozycję to jestem ciekaw kto przyjdzie na lewą pomoc jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Mały jest prawym pomocnikiem, a dokupiony zostanie Mazek?
Przecież on w tej rundzie zagrał może łącznie 50 minut na prawej pomocy, gdy się w czasie meczu z Boguskim stronami z rzadka zmieniali. Nie rozumiem czemu takie założenie - świetnie mu idzie na lewej pomocy i go stamtąd nie ma co przesuwać.
A odpowiadając na pytanie - przychodzi Słomka i pewnie Mazek lub Jagiełło.
Odpowiedz cytując