tomasz_19 napisał(a):

|
skoro trener mówił, że chce mieć po 2 zawodników na jedną pozycję to jestem ciekaw kto przyjdzie na lewą pomoc jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Mały jest prawym pomocnikiem, a dokupiony zostanie Mazek?
|
Przecież on w tej rundzie zagrał może łącznie 50 minut na prawej pomocy, gdy się w czasie meczu z Boguskim stronami z rzadka zmieniali. Nie rozumiem czemu takie założenie - świetnie mu idzie na lewej pomocy i go stamtąd nie ma co przesuwać.
A odpowiadając na pytanie - przychodzi Słomka i pewnie Mazek lub Jagiełło.