ashkeczup napisał(a):

|
Konrad myślę, że można zacytować Ciebie. Mamy 1 pkt do grupy mistrzowskiej, ale wspominasz tylko o 7 do przedostatniego Górnika, chociaż taka sama różnica dzieli nas z 5 miejscem kuchenek.
|
Oczywiście.
Ja nie zgadzam się z oboma tezami zawartymi w zdaniu: "niczym nie ryzykujemy, bo nie mamy szans na puchary, ani nie spadniemy".
Jak najbardziej na puchary jeszcze szanse są, gdybyśmy zaliczyli taką wiosnę, jak np Piast jesień w ub. roku. Te 10 pkt do 3 miejsca można zmniejszyć, a potem jest podział i cuda się zdarzają...
Dokładnie to samo tyczy się spadku - też ciągle jesteśmy nim zagrożeni...