Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75571
Stary 09.01.2017, 11:58
AlvaroTS napisał(a):Wyświetl post
Przecież Chrapek nie jest synem marnotrawny!
Może chodzi mu o Stolarskiego i Handzlika?
Jestem przeciwny obu. Nie są na tyle dobrzy żeby w nich inwestować, a z Wisłą nie łączy ich nic co już pokazali. Tak więc na chłodno - niech próbują w Łęcznej.

Chrapek to zupełnie inna sprawa (sportowo i pod względem przeszłości w Wiśle), ale wątpię czy nas stać.
fialo napisał(a):Wyświetl post
Stolarski judasz bo poszedł do Lechii? Proszę Cię. Nie masz pojęcia jak wyglądała sytuacja młodych w szatni za Smudy. Gorzej niż fala w wojsku.
O jejku, przerażające. W sensie - że są jeszcze frajerzy którzy w takie bajki wierzą. Dziwnym trafem Chrapek i Uryga sobie poradzili jakoś, Czekaj i Nalepa zresztą też, tyle że oni byli zwyczajnie słabi sportowo.
Stolarski był (i w sumie pewnie nadal jest, bo wielkiego skoku nie zaliczył) słabszy od Burligi. Jakoś rozbrat ze Smudą nie pomógł mu szczególnie się rozwinąć?

O Handzliku nawet nie będę pisał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.01.2017 o godz. 12:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując