Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75542
Stary 07.01.2017, 22:05
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A moim zdaniem brakuje nam wlasnie przede wszystkim srodkowych pomocnikow
Co z tego, ze mamy 3 jak sa to pilkarze o zblizonej charakterystyce
Prawdziwego defensywnego pomocnika nie mamy i to powinien byc obok skrzydlowego priorytet jeszcze na to okienko
Klasyczna 10 tez by sie przydala
Moim zdaniem równie dobrze mozna grać na dwóch pół na pół.
Po co nam klasyczny przecinak? Wiem, że takie przyzwyczajenie, ale na dobrą sprawę, to zarówno Popovic jak i Mączyński mają sporo atutów w obronie.
Odpowiedz cytując