bridgeburner napisał(a):

A moim zdaniem brakuje nam wlasnie przede wszystkim srodkowych pomocnikow
Co z tego, ze mamy 3 jak sa to pilkarze o zblizonej charakterystyce
Prawdziwego defensywnego pomocnika nie mamy i to powinien byc obok skrzydlowego priorytet jeszcze na to okienko
Klasyczna 10 tez by sie przydala
|
Moim zdaniem równie dobrze mozna grać na dwóch pół na pół.
Po co nam klasyczny przecinak? Wiem, że takie przyzwyczajenie, ale na dobrą sprawę, to zarówno Popovic jak i Mączyński mają sporo atutów w obronie.