Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11636
Stary 05.01.2017, 20:47
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Strzelić gola grającym w dziewiątkę... też mi osiągnięcie

nie chce się czepiać, ale on przynajmniej gra i strzela. A taki kapustka od żydów, którego wszyscy tak wielbili bo w pierwszym meczu na euro16 z Irlandią 3 razy prosto kopnął piłkę nie potrafi usiąść na ławce w zespole który gra taką kichę że mogliby sobie podać rękę z łęczną
Odpowiedz cytując