nesta napisał(a):

|
I pomyśleć, że jakieś bałwany na forum chciały już wywozić na taczkach Junco za Kiko.
|
Przypominam Twoją twórczość w temacie "meresińskim":
- jakoś ufam Cupiałowi, że nie oddałby Wisły w złe ręce i że sprawdził komu sprzedaje
- sytuacją w Koronie nie można się sugerować - tam był chory układ z miastem, polityka itp.
- Stanowski na TT napisał: Leśnodorski z Mioduskim również przychodzili do L bez medialnych majątków, a było to najlepsze co mogło się zdarzyć temu klubowi
- ostatnia i najważniejsza rzecz - jestem pewien, że nie będzie rządził sam tylko będzie gromadził tu kapitał z różnych źródeł, inwestorów, sponsorów.
Nie róbce tez idioty z Cupiała. Nie po to 20 lat był z Wisłą, odrzucał oferty, aby teraz sprzedaż jakiemuś zjebowi. Sprawdził go. Kredyt zaufania i będziemy go oceniac za jakiś czas. Tyle.
Sam się powinieneś wywieźć na taczkach po czymś takim.
Owszem, Kiko trzeba dać szansę się wykazać, ale nie życzę mu takich obrońców jak Ty
