szprotson napisał(a):

z jednej strony niejaki Astiz przyszedł z rezerw Osasuny by tutaj przez chwilę panowac, a taki Descarga kapitan Levante nie ogarnął nic a nic.
ogolnie trener Kiko po konferencji dostaje ode mnie kredyt zaufania.
I on i Junco.
|
stąd moje zastrzeżenia co do tego transferu

bo pamiętam Descargę, Arrubarrenę czy jak mu tam było i Astiza