Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 04.01.2017, 14:13
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
najpierw poniewierali Kazkiem Moskalem, zatrudniali, zwalniali, potem znowu zatrudniali itd, teraz zaczynają to robić z Sobolem. Nosz qrwa mać zamiast dać swojemu popracować w spokoju to wynaleźli "prawie" Guardiole
Ale to inni ludzie robili...
Nie ma ciągłości między Wisłą Cupiała a tą. U Cupiała Wdowczyk nie doczekałby 7-miu porażek z rzędu.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Przyszlosci mu zadnej nie wroze, ale nie dlatego ze to slaby trener czy niedojda zyciowa, tylko ze trafia do szatni ktora go wypluje w ulamku sekundy.
To jest niedojda życiowa, bo jak inaczej określić 46-letniego trenera który nie zna języka angielskiego? Smuda przy nim to poliglota, bo komunikuje się przynajmniej w dwóch językach, jak nie trzech (kiedyś w USA kominy malował, to może coś języka liznął). Nikt nie wymaga recytacji Wiliama Blake-a. Wystarczy "kopnąć piłka, tam bramka". A ten bałwan nawet tego nie umie.
To gościa skreśla na starcie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.01.2017 o godz. 14:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując