Ogryzek napisał(a):

Za dużo śmiechów - jest młody Kuczak, młody Buras jako ofesywni pomocnicy - dziękujemy Vasilliewom i jemu podobnym, bo inaczej nasza młodzież nigdy nie zadebiutuje!. Najpierw nasza młodzież! Bo jak nie teraz to kiedy? Młodzi piłkarze z Bałkanów byli... ale zarówno Bunoza, Jovanović itd nie dość że kosili kasy jak lodu (każdy grubo powyżej 100 tyś. euro rocznie), to jak przyszło co do czego to na żadnym ani grosza nie zarobiliśmy.
Jak się sytuacja naszego klubu poprawi to można szukać na Bakanach młodych zdolnych - (trzeba mieć kasę na wysokie kontrakty dla nich) - a teraz darujmy sobie takie mrzonki.
(Bałkany to miejsce gdzie nie ma darmowych diamentów - jeden z najlepiej z penetrowanych regionów przez skautów z całej Europy. To lepiej szukać w Skandynawii czy na Karaibach albo Ameryce Środkowej)
|
Właśnie dlatego nie ma co podawać tutaj propozycji transferów i wchodzić w polemikę z takimi ''panami ekspertami'' - dla objaśnienia
dwa lata temu podałem propozycję transferu do Wisły Vasijleva kiedy to były podawane informacje że ma trafić do
Gliwic.
Jaka to przyjemność po dwóch latach powiedzieć sprawdzam i zobaczyć kto miał rację.
I co Panie Ogryzku gdzie dziś jest Vasilijev a gdzie...Buras ? No właśnie.
