|
a ja bym chciał tylko jedno powiedzieć - czy to PiS, czy PO, czy Nowoczesna czy Polska Partia Przyjaciół Piwa - każdy jak będzie u władzy, będzie robił wały, z tym że nikt nie robił tego tak bezczelnie jak dzieje się to teraz.
A gadanie o patriotyzmie, ojczyźnie i wszystkie idiotyzmy o kościele i bogu - ludzie, wydoroślijcie.
|