Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 21.12.2016, 00:41
nesta napisał(a):Wyświetl post
PS donosi, że decyzja w sprawie przyszłości Sobola ma zapaść w najbliższych dniach.

Jak dla mnie: jeśli jest szansa i kasa na obiecującego trenera z zagranicy (vide Bjelica, ktoś z Czech, Słowacji, młody, ale z doświadczeniem - jest tam sporo takich trenerów) to jak najbardziej na tak. Przy czym Sobol zostaje jako asystent. Natomiast wszyscy pokroju Ojrzynskiego, Motyki, Mandrysza, Rumaka, to już lepiej inwestować w Sobola. Gorszy nie będzie, a przynajmniej wiemy, że mu będzie zależeć.
W PL tylko Skorża i do rozważenia Urban.
Wrzucać Marcysia w lini z nimi z komentarzem że mu może nie zależeć? Co Ty brałeś? Motyka do Legenda tego klubu - ok 375 oficjlanów meczów rozegranych, dałby się pokroić za ten klub, do tego świetny człowiek... i akurat pewnego doświadczenia Sobol mógłby sie przy nim nauczyć...

wolfy napisał(a):Wyświetl post

Po pierwsze to nie zarząd był niespokojny tylko Cupiał, po drugie nie ma on nic do powiedzenia odkąd opylił klub Meresińskiemu.
Mylisz się się Wolfy, bo to nie Meresiński sprzedał Wisłę TSowi, tylko Cupiał, bo tamta tranzakcja została unieważniona. A została pewna klauzula zawarta w umowie..
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 21.12.2016 o godz. 00:44.
Odpowiedz cytując