nesta napisał(a):

PS donosi, że decyzja w sprawie przyszłości Sobola ma zapaść w najbliższych dniach.
Jak dla mnie: jeśli jest szansa i kasa na obiecującego trenera z zagranicy (vide Bjelica, ktoś z Czech, Słowacji, młody, ale z doświadczeniem - jest tam sporo takich trenerów) to jak najbardziej na tak. Przy czym Sobol zostaje jako asystent. Natomiast wszyscy pokroju Ojrzynskiego, Motyki, Mandrysza, Rumaka, to już lepiej inwestować w Sobola. Gorszy nie będzie, a przynajmniej wiemy, że mu będzie zależeć.
W PL tylko Skorża i do rozważenia Urban.
|
Wrzucać Marcysia w lini z nimi z komentarzem że mu może nie zależeć? Co Ty brałeś? Motyka do Legenda tego klubu - ok 375 oficjlanów meczów rozegranych, dałby się pokroić za ten klub, do tego świetny człowiek... i akurat pewnego doświadczenia Sobol mógłby sie przy nim nauczyć...
wolfy napisał(a):

Po pierwsze to nie zarząd był niespokojny tylko Cupiał, po drugie nie ma on nic do powiedzenia odkąd opylił klub Meresińskiemu.
|
Mylisz się się Wolfy, bo to nie Meresiński sprzedał Wisłę TSowi, tylko Cupiał, bo tamta tranzakcja została unieważniona. A została pewna klauzula zawarta w umowie..