Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35569
Stary 18.12.2016, 22:36
master17 napisał(a):Wyświetl post
Takie poczucie polskości, że nie przeszkadza im dalej łupić kraju i żydom dalej obiecywać dopełnienia ich roszczeń. Jedna zaraza większa od drugiej, a ludzie dają się mieszać w ich porachunki i walki o przywileje, a później na takiego Kowalskiego się wypną i jeszcze dojebią. Komuchom się dobierają do kasy, ale czy wszystkim ? Zimny Lechu ładował równo wódę w magdalence z resztą "elity" ot takie patriotyczne podejście. Tych s....ysynów należałby wszystkich powiesić i cały skład polityków powymieniać.
Dobrze prawi polać mu a wy dalej zyjecie propaganda ze pis to patrioci a kod czy inne tam wynalazki to Niemcy czy żydzi