|
Takie poczucie polskości, że nie przeszkadza im dalej łupić kraju i żydom dalej obiecywać dopełnienia ich roszczeń. Jedna zaraza większa od drugiej, a ludzie dają się mieszać w ich porachunki i walki o przywileje, a później na takiego Kowalskiego się wypną i jeszcze dojebią. Komuchom się dobierają do kasy, ale czy wszystkim ? Zimny Lechu ładował równo wódę w magdalence z resztą "elity" ot takie patriotyczne podejście. Tych s....ysynów należałby wszystkich powiesić i cały skład polityków powymieniać.
|