Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 12.12.2016, 19:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać.
Sam nie wiem...
Moim zdaniem piłkarzom brakło po prostu jaj. Bali się grać, szybko strzelili bramkę, zamiast docisnąć to się cofnęli, środek pola nie istniał. Taka scenka rodzajowa, Popović jak strzelały peterdy uszy zaktykał ; )) Brakło mi dociśnięcia parchów.
Odpowiedz cytując