Barti napisał(a):

|
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.
|
Nie, to po prostu Twoja mitomania. Na szczęście już nie ma Cupiała w Wiśle, więc trener jest niezagrożony, możesz sobie tylko popluć w internecie.
Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać.
Chcesz wyładowywać swoją bezsilną frustrację na piłkarzach i trenerach? To skup się na Wdowczyku.