|
Panowie, nie dajcie się ponieść emocjom.
Obiektywnie patrząc na grę to remis jest dla nas zdobyciem punktu.
Wiem i chcę żebyśmy zawsze sąsiadkę ogrywali, bo szczerze to jesteśmy WISŁA i z sąsiadka wygrywać trzeba, ale jeśli nie da się wygrać to TRZEBA zremisować. SZANUJMY ten remis.
Wczoraj cała drużyna zagrała słabsze spotkanie, nie wiem z czego to wynika, może myśleli że dowiozą to 1:0 do końca.
Inna sprawa to poziom sędziowania ( znowu błąd arbitra), gra Popovica i Jovica z kontuzjami i bardzo słaby mecz Brożka (miał 3 akcje w ciągu 90 minut). Niestety Ondrasek pewnie nie był gotowy na dłuższy występ. Ustawienie jak najbardziej było dobre. Trzeba było po prostu wygrać środek co nam niestety się niezbyt udawało.
Ja wierzę w Sobola i Wisłę, trzeba wygrać kolejny mecz i spokojnie przygotować się na wiosnę, nie osłabić drużyny (co najwyżej sprzedać Guzmica i wypożyczyć Drzazgę oraz pozbyć się MÓJTY) + 2/3 dobre transfery (ŚO, boczny pomocnik i napastnik) i będziemy walczyć o TOP4.
|