|
Witam,
mam taki problem.
Kupowałem bilety poprzez stronę. Wszystko szło ladnie, pięknie. Strona przekierowała mnie do płatności w banku.
Okazało się, że miałem za mało środków na koncie, więc wyszedłem ze strony banku(przelałem potrzebne środki z konta na konto), znów wszedłem na stronę zakupu biletów i w "moje zakupy" ponowiłem transakcję.
Na maila przyszło mi potwierdzenie o otrzymaniu płatności przez Klub. Ale po kilku godzinach przyszedł mail, że anulowano rezerwacje z powodu braku płatności.
Dziś rano wszedłem na stronę zakupu biletów i w moich zakupach miałem anulowane te bilety, więc dokonałem ponownego zakupu(miejsca wybrane wcześniej były wolne).
Pytanie brzmi: Czy nie będę miał problemów z wejściem na stadion?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|