Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 04.12.2016, 12:11
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
powiedzmy sobie szczerze, jeżeli jakimś cudem uda się zachować tę obecną kadrę to powalczymy na wiosnę conajmniej o puchary...
I pewnie by tak było gdyby nie to że połowie składu kończy się kontrakt, a w maju padnie hasło że i tak nas nie stać na puchary więc zadowolimy się miejscem 5-8...
Odpowiedz cytując