Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pokus
Junior Member
Od: 02.2007
Offline
#
19339
02.12.2016, 10:37
Z tego zdjęcia to mi się marzy ale taki sponsor na koszulki
a wtedy będą nowi piłkarze(lepsi niż Ćwielong)
pokus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pokus
Znajdź inne posty napisane przez pokus