Wyświetl pojedynczy post
skorup74
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2126
Stary 26.11.2016, 14:38
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
Jestem na kupnie samochodu (znowu).

Kwota do max. 30 000 zł, musi mieć podgrzewane fotele, spalanie max 6 litrów w trasie (no chyba że gaz) i naprawdę być silnikowo bezawaryjny, bo dwa poprzednie auta w ciągu roku mnie zrujnowały finansowo.
Na ten moment mam kilka typów:

- Volvo V50 2.0d 136KM
- Honda Civic 2.2 i-CDTI
- Subaru Impreza 2.0d 150KM
- BMW 118d lub 120d
- jakiś inny - bardzo chętnie terenówka typu Forester, RAV4, X3 itp. lub coś z 4x4, ale nie musi być

Może ktoś z czystym sercem jak Wiślak Wiślakowi:

1. polecić lub odradzić któryś z tych samochodów?
2. polecić jakiś swój samochód które chcecie sprzedać będący w moich wymaganiach
3. Polecić jakiś komis w Małopolsce lub odradzić jakiś zdecydowanie?
4. Powiedzieć jakąś opinie o VIPGWARANT i AUTOTESTO?
5. Polecić jakiegoś rzeczoznawcę, który za jakieś pieniądze rzetelnie i bardzo dokładnie sprawdzi jakiś samochód z komisu?
Civic ok, ale 2,2 nie spali Ci ponizej 6 l - zwłaszcza po mieście. Do 2009 bez DPF (przynajmniej w CRV). Impreza/ Forester tak, ale 2.0 boxer beznzyna (spalanie > 10l). BMW 1 - niestety ale w tej cenie kupisz porazkę. v50 - ten silnik jest bardzo ok - polecam. jeszcze kupisz CRV II z silnikiem 2,2

Z innych propozycji:
- laguna 3
- mondeo 2.0 d (136KM)
- focus!!!
- mazda 3
- sx4


Pozdrawiam
Odpowiedz cytując