Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kt77
Junior Member
Od: 06.2016
Offline
#
1167
26.11.2016, 04:12
Jak ktoś ma do mnie pytania to na pewno znajdzie mój kontakt. Dzwońcie lub piszcie maile. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wskazówka: profixhale.pl.
kt77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kt77
Znajdź inne posty napisane przez kt77