Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 20.11.2016, 19:49
Nie dramatyzowałbym. Gralismy polowa składu - to musialo sie tak skonczyc. Uryga, Mojta na obronie + coraz starszy Glowa i mlody Kuba. Dodatkowo, bez ani jednego skrzydłowego i z coraz starszym Brozkiem.

Czego Wy oczekiwaliscie ?

Nie od dzis wiadomo, ze Mojta i Pietrzak to powinni grac w 1. lidze. Podobnie jak na tę chwilę Bartosz i Drzazga
Powód: Literowki
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 20.11.2016 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując